reklamı kapat

POPÜLER

Yuki YK-37 elektrikli motosiklet

USB’den şarj edilebilen Yuki YK-37 elektrikli motosiklet için indirim fırsatı

Dün sizlere 60 kilometre menzil sunan Yuki E-Wild 50 Fatbike elektrikli bisiklet için yapılan indirimden söz etmiştik. Bugün sizlere aynı markanın Yuki YK-37 elektrikli motosiklet modeli için yapılan kampanyasından bahsetmek istiyoruz.

Piyasada 24 bin TL‘nin üzerinde satılan Yuki YK-37 motosiklet şu anda 23.690 TL‘ye satılıyor. Anahtarsız çalıştırma özelliğine sahip olan motosiklette kullanıcılar anahtarlarına ihtiyaç duymadan aracı çalıştırabiliyor. Seyahat halindeyken kullanıcılar motosikletlerini USB üzerinen şarj edebiliyor. Saatte maksimum 42 kilometre hıza ulaşabilen motosiklet 8 saatte tekrardan şarj ediliyor. Motosiklet pili tam olarak şarj edildiğinde 50 kilometre yol kat edebiliyor. Şehir içi kullanımda bu menzil değeri yeterli görünüyor. Elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelde de çok fazla yokuş çıkıldığında ve yüksek hıza ulaşıldığında menzil değeri düşüyor. 150 kilogram taşıma kapasitesi sunan motosiklet 63 kilogram ağırlığında. LED aydınlatma sayesinde yolda daha görünür olmak da mümkün. Park halindeyken sarsıntıya karşı alarm koruma ve tekerlek kilitleme özelliği de motosiklette bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı elektrikli motosiklet arayanlara: Yuki YK-37

Motosiklette otomobillerde ve bisikletlerde de kullanılan tubeless lastikler yer alıyor.  Tubeless lastikler diğer lastiklere kıyasla sürüşü daha güvenli hale getiriyor. 13 derece tırmanma açısına sahip olan motosiklette kampana tipi fren sistemi yer alıyor. 2 yıl garanti süresine sahip olan motosiklet uzun menzil değeriyle öne çıkmayı başarıyor.

Yuki

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın