reklamı kapat

POPÜLER

Yuki elektrikli bisiklet

45 km menzil sunan Yuki Mars elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Yuki Mars elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı geldi. Dört farklı renk seçeneğine sahip olan bisikletin fiyatı 13.390 TL‘den 12.586 TL‘ye düştü.

250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet piyasadaki diğer bisiklet modellerinde olduğu gibi saatte 25 kilometre hız sunuyor. Yol koşullarına göre 35-45 kilometre arası bir menzil vadeden modelin pili 3 saatte tekrardan şarj ediliyor. 10 derece tırmanma açısı sunan model 26,2 kilogram ağırlığında. 75 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabilen bisiklet su geçirmez kabloyla geliyor. Yuki Mars modelinde 20 inç çapında jantlar yer alıyor. Katlanabilir tasarıma da sahip olan modelde disk fren bulunuyor. Fosil yakıt kullanılmadığı için çevresel kirlenmenin önüne geçen bisiklet elektrik enerjisi ile tek prizle kolayca şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yuki Mars elektrikli bisiklet uygun fiyatı ve özellikleriyle göze çarpıyor

İki yıl garanti süresiyle gelen bisiklette LCD bir ekran da yer alıyor. Bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgiler görüntülenebiliyor. Bu ekran aynı zamanda kullanıcıların sürüşle ilgili bilgilere ulaşmasına da imkan tanıyor.  Ön tarafında far ve arka tarafında stop lambanın da bulunduğu bisiklet kredi kartlarıyla taksitli de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display