reklamı kapat

POPÜLER

Yuki Willys elektrikli motosiklet
Yuki Willys

55 km menzil sunan Yuki Willys elektrikli motosiklet için indirim fırsatı

USB‘den şarj edilebilen Yuki YK-37 modelinin ardından Yuki Willys elektrikli motosiklet için indirim yapıldı. Piyasada 25 bin TL‘nin üzerinde satılan motosikelt şu anda 24.012 TL‘ye satılıyor. 8 saatte pili yüzde 100 şarj olan araç tam dolu pille 55 kilometre menzil sunuyor. Kullanıcılar elektrikli motosikletteki bataryayı şarj ederek yakıt tassarufu sağlayabiliyor.

Elektrikli bisikletlerde olduğu gibi Yuki Willys modelinde de bu değere çok fazla hız yapılmadığında ve çok fazla yokuş çıkılmadığında ulaşılıyor. Saatte maksimum 45 kilometre hıza ulaşabilen motosiklet 26 derece tırmanma açısına sahip. Ön ve arka tarafında LED aydınlatmayla gelen motosiklette 2000W DC motor kullanılıyor. Maksimum yükleme kapasitesi sürücü ve akü dahil 273 kilogram ağırlığında olan motosiklet yaklaşık 81 kilogram ağırlığında. Motosiklette kampana tipi fren sistemi yer alıyor. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan motosikletin arka kısmında çanta da yer alıyor. Kullanıcılar bu çantaya alışveriş poşetlerini veya kasklarını koyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yuki Willys elektrikli motosiklet şehir içi kullanımda uzun menzil vadediyor

Motosikletin sunduğu özelliklere bakıldığında Yuki Willys şehir içi günlük kullanım için yeterli görünüyor. Daha fazla menzil değerine ihtiyaç duyuyorsanız piyasadaki farklı modellere de göz atabilirsiniz.
Yuki

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın