reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi indirmeye sunuldu; işte gelen yenilikler

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi yayınlandı. 1.6 güncellemesiyle birlikte oyunseverlerin favori haritaları ve modları geri geliyor.

Yeni güncellemeyle oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi içeren yepyeni oyun modu Flora Menace eklenmiş durumda. En sevilen oyun modlarından yedisi sınırlı bir süre için oyunda tekrardan karşımıza çıkıyor. Alan Walker ve Godzilla vs. Kong‘un geri dönüşünün yanı sıra KartRider Rush+ ile yeni ortaklıklar ve yakında çıkacak yıldızlarla dolu DUNE da yer alıyor.

Uzaylı Yarilo ana bitkileri harita alanlarında rastgele görünüyor ve oyuncu sağlığını artıran ve yenileyen gençleştirme bariyerleri yaratıyor. Erangel ayrıca haritanın üzerinde uçan bir uzay gemisi olan Cell Matrix’e de ev sahipliği yapıyor. Oyuncular, harita boyunca yayılmış Hücreleri bularak gemiye binebiliyor, ardından aynı anda Nacore Chips kazanarak harika rastgele silah düşüşleri için gemide diğer oyuncularla savaşabiliyor.

Nacore Chips oyuncuların belirli bir yere savaş malzemeleri sipariş etmelerini sağlayan tamamen yeni DynaHex Sarf Malzemeleri sistemi için kullanılıyor. Cell Matrix’te sınırlı sayıda yeniden doğma hakkı bulunuyor, bu nedenle canı tükenen oyuncular yere geri atılıyor. Belirli bir süre sonra Cell Matrix yere inmeye başlıyor ve hayatta kalmayı başaran oyuncular, birden fazla uzay gemisi arasında başkalarıyla savaşa devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile’ın son güncellemesinde ünlü bir DJ de yer alıyor

‘Faded’, ‘Darkside’, ‘All Falls Down’ ve ‘Alone’ gibi parçalarıyla tanınan dünyaca ünlü DJ ve sanatçı Alan Walker, müzik, özel kıyafetler ve eşyalarla birlikte oyuna geri dönüyor. Alan Walker’ın yeni şarkısı 23 Eylül’de PUBG Mobile’da yer alacak.

İlginizi çekebilir

Xiaomi Smart Glass’ın etkileyici tanıtım videosu

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/mgdmTpF8dYF.htm