reklamı kapat

POPÜLER

Uyuyarak oynayabileceğiniz mobil oyun

Uyurken de oynayabileceğiniz mobil oyun

Gün içinizdeki hareketliliğinizden basit kontrollere kadar pek çok mobil oyun dinamiği bulunuyor. Peki ya uyurken oynayabilecekleriniz? Pokemon Company‘nin yeni oyunu kaliteli uykuyu ödüllendiriyor.

Pokemon Company, dün gerçekleştirdiği sunumda diğer duyuruların yanı sıra mobil oyun tarafındaki yeniliklerini de paylaştı. Pokemon GO ile insanları aktif yaşama ittiklerini belirten şirket, oyuncuların oyundaki hareket halinden hayli memnun. Bildiğiniz gibi gerçek dünyadaki hareketleriniz oyuna yansıyor ve karakteriniz sizinle beraber harita üzerinde geziyor. Siz gezdikçe yeni Pokemon’lar buluyor ve çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Ancak firma bununla yetinmiyor. Aktif bir yaşam harika fakat ya kaliteli uyku düzeni? İşte firmanın yeni oyunu tam olarak bunu hedef alıyor. Uykuyu eğlenceye dönüştüren yeni oyun Pokemon Sleep, aktif yaşamla başladığınız sağlık düzenini de kaliteli uyku ile desteklemeye hazırlanıyor. Her sabah uyandığınızda heyecanla telefonunuza bakmak için bir “sebep” verdiği belirtilen oyunla ilgili çok detay yok. Ancak 2020‘de oyuncularla buluşacağı açıklandı.


Pokemon GO plus plus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pokemon GO’da oyun içi uyku ölçer

Elbette yeni oyun dışında da bir alternatif sunuluyor. GO oyuncuları için yepyeni bir aksesuar duyurunun parçasıydı. GO Plus + isimli yeni cihaz, GO Plus’ın tüm özelliklerini barındırıyor. Yani yakınlardaki Pokestop’ları çevirme, Pokemon’ları yakalama gibi şeyler GO Plus + ile de yapılıyor. Ancak bunun yanı sıra cihazda uykunuzun kalitesini ölçmek için yeni sensörler bulunuyor. Böylelikle uyumadan yatağınızın kenarına koyacağınız cihaz bu veriyi işliyor ve oyuna gönderiyor.

İlginizi çekebilir

Dedektif Pikachu filminin fragmanı