reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell

Turkcell’den yeni yıla özel sürpriz avantajlar ve müthiş hediyeler

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell, 2019 yılını sürpriz avantaj ve hediyelerle karşılıyor. Firma açıkladıklarıyla kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.

Yılbaşına özel 50 TL’ye 50 GB müthiş fırsat paketinden, TV+’nın yeni yılda açık kanallarına, fizy’nin eğlendirerek kazandıran çekilişinden, Dergilik’in sürpriz ödüllü mini yarışmasına, online yarışma hadi’nin 201.900 GB internet ödülünden, lifebox’ın fotoğraflı takvim hediyesine sayısız fırsat kullanıcıları bekliyor. Bu dikkat çeken kampanyaların detayları ise resmi olarak şu ayrıntılara sahip:

Yılbaşına özel müthiş internet fırsatı!

Turkcell, müşterileri için 2019’a özel unutulmayacak bir internet kampanyası hazırladı.  Yeni yıla özel kampanyayla Turkcell’liler, paketlerine ek olarak 50 GB’lık müthiş yeni yıl internet paketine 50 TL’ye sahip olabilecek. Bu sayede yeni yılı evde ya da tatilde karşılayacak Turkcell müşterileri, internetten hiç kopmadan yeni yılın coşkusunu sevdikleriyle doyasıya yaşayacak. Kampanya kapsamındaki internet fırsatından yararlanmak için 31 Aralık- 1 Ocak tarihleri arasında ‘turkcell.com.tr’ veya ‘Turkcell Hesabım’ uygulamasına girerek, satın alma işlemini yapmak yeterli oluyor.

Müzik keyfiyle kazandıran kampanya 

Turkcell’in dijital müzik platformu Fizy kullanıcılarına, sadece şarkı dinleyip, video izleyerek kolayca katılabildikleri çekiliş kampanyasında, 3 adet Vespa motosiklet, 10 adet Huawei telefon, 30 adet Sennheiser kablosuz kulaklık ve 30 adet Ultimate Ears BOOM hoparlör hediyeleri kazanma şansı veriyor. Bu müthiş hediyeleri kazanma şansını artırmak için ise daha çok dinlemek ve daha çok izlemek yeterli. 15 Aralık’ta başlayan kampanyaya bugüne kadar 1 milyonun üzerinde müziksever katıldı. Yeni yılda da devam edecek kampanya 15 Ocak’ta sona erecek. Büyük çekiliş ise 28 Ocak’ta yapılacak.  Kampanyayla ilgili merak edilen her şey yine Fizy uygulamasında.

Anılarınız takvim hediyesine dönüşsün 

Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı olan ve Türkiye’de 9 milyondan fazla indirilme adediyle en çok tercih edilen bulut depolama servisi Lifebox, sakladığı anıları yeni yıl hediyesine dönüştürüyor. Lifebox’taki yüz ve obje tanıma özelliğiyle milyonlarca anı arasından istenilen fotoğrafları seçip, 2019 için magnet takvim yapmak hem çok hesaplı hem çok kolay. Lifebox’a girip istenilen fotoğrafı seçtikten sonra print’e tıklayıp, Cellograf üzerinden takvim olarak bastırılıyor. Özel hediye kutusunda adrese teslim edilen Lifebox takvimleri 19.90 TL yerine 9.90 TL ve kargo da ücretsiz.

Hadi’den 2019’a özel 201.900 GB hediye 

Türkiye’yi soluksuz bırakan, ülkenin en geniş katılımlı online bilgi yarışması Hadi de yılbaşı gecesi 2019’a özel bir hediye hazırladı. 31 Aralık gecesi Turkcell’in sponsor olacağı Hadi’de, özel bir para ödülünün yanı sıra 201.900 GB cepten internet, kazanan yarışmacılar arasında paylaştırılacak. İnternet ödülünü kazanan diğer operatör kullanıcıları da 31 Ocak’a kadar numaralarını Turkcell’e taşımaları durumunda hediyelerini alabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dergilik’in mini yarışmasında sürpriz hediyeler  

Türkiye’de dergi tirajlarını yükselten en popüler dijital dergi platformu Dergilik, yeni yıla özel bir yarışma hazırladı. 31 Aralık günü yapılacak yarışmaya Dergilik Instagram hesabından katılım sağlanacak ve 5 sorudan oluşan 5 mini yarışma yapılacak. Her bir soru, bir yazar, çizer ve sanatçılarla ilişkili olacak. Soruya doğru cevap veren ilk 100 kişiye, hakkındaki soruyu cevapladığı kişiyle bağlantılı bir hediye alacak.

BiP Sürpriz Nokta’dan Paycell’lilere yılbaşı hediyesi 

Afrika’dan Antartika’ya dünyanın dört bir yanına yayılan Türkiye’nin anlık iletişim ve yaşam platformu BiP, Paycell ile işbirliği yaparak yeni yıla özel sürpriz bir kampanya sunuyor.  Sürpriz Nokta içerisindeki haritada yer alan Paycell noktalarına gelen kullanıcılar, datadan nakit 100 TL’ye kadar hediye alabilecekler. Kullanıcılara ilk kez nakit para veren konum bazlı Sürpriz Nokta’daki bu kampanyadan yararlanmak için Paycell karta sahip olmak yeterli. Paycell kartı olanlar hediyelerini otomatik olarak alabilecekken, kartı olmayanlar ise Sürpriz Nokta’daki Paycell noktalarını bulmalarının ardından BiP içerisinden Paycell kart oluşturarak hediye alabilecek.

TV+ yılbaşı gecesi tüm kullanıcılara açık

Zamana ve mekana bağlı olmayan geleceğin televizyon platformu TV+’ta, yeni yıla özel, 31 Aralık-1 Ocak’ta kanallar tüm kullanıcılara açık olacak. Ayrıca 2018’in son haftasında TV+’a gelen ev müşterilerine avantajlı teklifler sunuluyor. 2018’in son günlerinde TV+ anketine katılanlar için de film paketi hediyesi veriliyor.

İlginizi Çekebilir

Yerli üretici General Mobile’ın üretim tesisi