reklamı kapat

POPÜLER

turkcell

Turkcell 25.yaşını özel hediyelerle kutluyor [Video]

Turkcell, 2019’da 25. yılını kutluyor. Turkcell, çeyrek asırlık başarısını müşterileriyle kutlamaya hazırlanıyor. Yıl boyu sürecek kutlamalar kapsamında Turkcell’lileri, özel kampanya ve cihaz tekliflerinin yanı sıra sürpriz hediyeler bekliyor.

Turkcell 25. yılına özel bir de reklam filmi hazırladı. Reklam filmiyle müşterilerine ‘Sen Yap Diye’ seslenen Turkcell, onlara yapmak istedikleri şeyleri gerçekleştirmek için cesaret ve destek veriyor.

Reklam filminde şirket, “Sen Yap Diye” mesajıyla sadece kendi müşterilerine değil tüm Türkiye’ye hedeflerine varmaları için ne olursa olsun ‘yılmadan’ çalışmalarını söylüyor. Turkcell’in 25 yıl boyunca yılmadan çalışarak küresel ürün ve servislere imza atmasına dikkat çekilen filmde, Turkcell’lilere ilham verecek gerçek hikâyeler anlatılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

25. yıla özel ilk sürpriz ‘Sen Yap Diye’ ile 6 haftada toplam 25 GB

Şirketin müşterilerine 25. yıla özel ilk sürprizi ‘Sen Yap Diye’ kampanyası olacak. Müşterilerinin dijitalleşmesine katkı sağlayarak, interneti özgürce kullanabilmeleri için sunulan kampanyada, şirket kullanıcıları 6 hafta boyunca toplam 25GB internet kazanacak.

28 Ocak’ta başlayacak kampanyanın ilk haftasında fizy’de 25. şarkısını dinleyen tüm kullanıcılar 3GB günlük internet kullanma şansına sahip olacak. Diğer haftalarda ise kullanıcılar, TV+ ‘da toplam 25 dakika TV/ film izlediklerinde, lifebox üzerinden rehberlerini yedeklerinde, yaani üzerinden 25. aramalarını yaptıklarında ve Dergilik’te 25 yayın indirdiklerinde yine 3’er GB günlük internet kazanacak. Kampanyanın sonundaki Paycell haftasında ise tek seferde Paycell’den 25 TL harcayanlar 10GB günlük internet kazanacaklar.

İlgili video

Şirketten yepyeni reklam filmi