reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell 23 Nisan

Turkcell, 23 Nisan’ı özel bir çalışmayla kutluyor

Turkcell, koronavirüs salgınının her geçen güç arttığı Türkiye’de sahip oldukları güçlü teknolojilerle kullanıcılara destek olduklarını kısa bir süre önce belirtmişti. Turkcell ayrıca öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için aylık internet kotasını ikiye katlayarak 6 GB’a çıkarmıştı. Turkcell bu açıklamalarının ardından çocukları mutlu edecek bir çalışmaya imza attı.

Turkcell‘in uygulamalarından Dergilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel bir dergi ile kutluyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yılında yayınlanacak 23 Nisan Özel dergisinde her çocuk resimlerini ve yazılarını tüm Türkiye ile paylaşabilecek. 23 Nisan Özel dergisi Dergilik uygulamasının ücretsiz olarak yayınlanacağını belirtelim. Bu proje ile 23 Nisan’a dair resimler, şiirler ve kompozisyonlar Dergilik kullanıcılarına sunuluyor. Ebeveynler, bu proje sayesinde çocuklarının yeteneklerini değerlendirebiliyor ve yıllarca saklayabilecekleri bu dergiyle özel bir anıya sahip olabiliyor. Her yıl Turkcell çalışanlarının çocuklarıyla hazırlanan 23 Nisan dergisi bu yıl Türkiye’nin tüm çocuklarının katılımıyla özel bir anlam kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell imzalı dergiye nasıl başvuru yapılıyor?

Tüm operatör kullanıcıları, çocukları adına 16 Nisan’a kadar bu adres üzerinden başvuru yapılabiliyor. 23 Nisan’da yayına alınacak olan dergi, Dergilik uygulaması üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcı için hazırlanan çok iyi yeni özellik