reklamı kapat

POPÜLER

Renault’nun sıra dışı yeni konsept otomobili tanıtım öncesi kameralara yakalandı

28 Ağustos 2018

Paris Otomobil Fuarı’nsa tanıtılması beklenen Renault imzalı yeni konsept proje, fütüristik karakteriyle dikkat çekmeyi başaracak gibi.

Ekim ayı içerisinde kapılarını açacak olan Paris Otomobil Fuarı‘nda Avrupa pazarında seyretmekte olan pek çok önemli modelin sahne alacak. Halihazırda tanıtımı gerçekleştirilenlerin de meraklılarıyla buluşacağı organizasyon için hazırlıklarını sürdürenler arasında Renault da var. Geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkarttığı konsept otomobillerle tasarım ödüllerini toplamayı başaran Fransız üretici, kendi ülkesinde düzenlenecek fuarda bu alandaki yeni projesiyle karşımızda olacak. Şu ana kadar bu modelle ilgili herhangi bir detay paylaşılmasa da, casus kameraların ortalıkta dolanıyor olması bugün itibarıyla elimizdeki kozu ciddi oranda güçlendiriyor. Özel fotoğraf çekimi sırasında yakalanan modelin hatları bizleri yine farklı bir projenin beklediğini gösteriyor.

Detaylar bekleniyor

Polonya‘da gerçekleştirilen çekimler sırasında yakalandığı söylenen otomobilin, otonom sürüş ve elektrik ikilisiyle tanıtılacağı öngörülebilir seçeneklerden birisi. 2017 içerisinde tanıtılan EZ projelerine benzer şekilde tasarım hatlarını barındıran aracın lastik ve jant kombinasyonları da “geleceğin otomobili” kalıbına uyumluluk gösteriyor. Kokpit bölümünde de oldukça esnek bir yapıyla gelmesini beklediğimiz modelle ilgili resim gelişmeleri önümüzdeki ay içerisinde paylaşılmasını bekliyoruz. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.