reklamı kapat

POPÜLER

Renault, Paris Otomobil Fuarı için hazır [Galeri]

21 Eylül 2016

Renault, Paris Otomobil Fuarı’nda yeni Megane Sedan’ın dünya prömiyerinin yanı sıra yeni nesil SUV’si Kaleos’un Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek. Markanın ilk Pick-Up modeli olan Alaskan’ın da katılımcılar tarafından oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

Son 4 yılda 11 yeni model lanse ederek 15 modelinde yenilik gerçekleştiren Renault, 1–16 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Paris Otomobil Fuarı’nda yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkarmaya hazırlanıyor. Yenilenen tasarımı ile kullanıcılardan tam not alan Yeni Megane‘ın Sedan versiyonu ve uzun süreden sonra markanın yeni tasarım dili ile tekrar kaşımıza çıkan D segment SUV Koleos’un avrupa tanıtımları fuar kapsamında gerçekleştirilecek. Renault ayrıca, markanın geleceğe yönelik yeni tasarım dilini ortaya koyacak olan konsept bir modelini de otomobil tutkunlarının beğenisine sunacak.

Renault’un 29 Eylül’de ilk gösterimini gerçekleştireceği konsept otomobil, markanın otomobil tasarımındaki yeni döngüsünü temsil ediyor olacak. Bu tasarım anlayışı, mobilitenin gelecek yeni modellerde bulunacak ruhunu ve teknolojilerini barındırıyor. Bu modeller ile birlikte fuarda yeni Grand Scénic, makyajlı yeni Clio ve Alaskan pickup da kullanıcılar ile buluşuyor. Renault grubu bünyesinde üretim hayatını devam ettiren Dacia; Sandero, Sandero Stepway, Logan, ve Logan MCV modellerini yenileyerek fiyat/performans otomobilleri klasmanında tercih edilebilirliğini artırmayı amaçlıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Renault, Paris Otomobil Fuarı için hazır [Galeri]” için bir cevap

  1. Mustafa dedi ki:

    “Fiyat/performans” böyle yazılır. Faydanın, maliyete oranı anlamındadır. “/” işareti, “÷” işaretini temsil eder.