reklamı kapat

POPÜLER

Ford

Ford “beklenmedik” pickup projesinden ilk detayları paylaştı [Video]

Gizemli bir duyuru için hazırlanan marka, belki de kimsenin hayal edemeyeceği bir sürprizin peşindedir.

Kısa süre önce Volkswagen ile olan ortaklığını resmiyete döken Ford, Avrupa pazarında üretilecek pickuplar için altyapı paylaşımını da onaylamış oldu. Bundan sonraki süreçte Ranger ile Amarok‘un kardeş olma süreciyle taçlanacak olan süreçte elektrikli otomobil geleceğinde de benzer hamleleri görmeye hazırlıklı olmakta fayda var. Amerika pazarındaki F ailesi için kendi altyapısını kullanmaya devam edeceğini de özel olarak vurgulayan Ford cephesinin bugün beklenmedik şekilde yeni bir pickup projesini tanıtacağı “düşünülüyor”. Tüm bu genel resim ise “eğlenceli” adımlar atılacağına işaret.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Amerika’dan ilk açıklama da geldi

Yaklaşık 10 saniyelik bir ipucu videosuyla adından söz ettirmeye başlayan projenin ne olacağı henüz net değil. Örtüler altından buraya ulaşan ilk sinyaller ise aracın (belki bir araç dahi olmayabilir) ufak olacağını gösteriyor. Markanın Kuzey Amerika İletişim Müdürü Mike Levine ise projeyi; “Çok havalı bir pickup modeli önümüzdeki haftalarda karşınızda olacak. Eğer kompakt pickuplardan hoşlanıyorsanız, hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti edebilirim.” ifadeleriyle duyurdu.

Güncelleme: Kısa süre içerisinde yapılan resmi açıklamayla projenin Dünya Emoji Günü’ne özel olduğu duyuruldu. İlişkili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İŞTE SÜRPRİZ PROJE!

Video