reklamı kapat

POPÜLER

PUBG 4. sezon

PUBG 4. sezon tarihini müjdeleyen sinematik fragman [İzle]

PUBG 4. sezon ilgi çekici sinematik fragmanla tarihini müjdeledi. Gizemli fragman bizi Erangel’in ilk zamanlarına götürüyor.

PUBG 4. sezon nihayet resmi tarihini müjdeledi. Her sezon yeni bir temayla karşımıza çıkan oyun, bu kez bizi köklere götürüyor. Oyunun ilk ve oyuncular tarafından en sevilen haritası olan Erangel’e gittiğimiz bu sezonun hayli ilginç sinematik fragmanı da bölgenin geçmişini anlatıyor. PUBG’nin bu tarz sinematik fragmanları çok sık yayınlamadığını da belirtelim. Oyun aksiyonu hikayeyle beslemeye de özen vermeye başlamış gibi görünüyor. Erangel’in hikayesi 1965’te başlıyor. Küçük bir çocukla açılışı yaptığımız hikaye çocuğun travmatik deneyimini bir yetişkin olarak anlatmasını resmediyor. Erangel’deki savaştan hayatta kalan tek kişi olan bu çocuk, Erangel’i bugünkü savaş alanına çeviriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG 4. sezon oyunculara meydan okuyor

Bir yetişkin olarak bölgenin kontrolünü ele geçiren çocuğun “yetişkin” halini göremiyoruz. Ancak Erangel’i kontrol eden isim olarak tüm kilit noktalarda savaşı izlediği görünüyor. Hikaye PUBG için oldukça ilginç bir noktaya gidiyor. Firmanın bu örgüyü genişletip genişletmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

4. sezon 24 Temmuz‘da PC oyuncularıyla buluşacak. Erangel’in görsel olarak “yenileneceği” 4. sezon, yaz sonuna doğru da konsollara gelecek. Ayrıca oyunun lobi müziğini değiştirdiğini de hatırlatalım. Yenilenen lobi müziğini buradaki haberimizden dinleyebilirsiniz. Lobi müziği için bir tarih verilmemişti. Ancak 24 Temmuz’da 4. sezonla beraber oyunda yer alma ihtimalinin çok güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Hazırlanan ilgi çekici sinematik fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.