reklamı kapat

POPÜLER

PUBG oyuncularını bekleyen büyük değişiklik

PUBG oyuncularını bekleyen büyük değişiklik [Video]

PUBG, oyuncuların oyuna girdiklerin an fark edeceği büyük bir değişiklik hazırlığında. Oyun bugüne kadar tüm oyuncuların alıştığı bir detayı tamamen yeniliyor.

Battle Royale denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan PUBG, Twitter hesabı üzerinden oyun severleri şaşırtan bir duyuru paylaştı. 50 milyonun üzerinde satan oyun lobi müziğini değiştirmeye hazırlanıyor. Oyuna girildiğinde oyuncuların oyun modlarını belirlediği, alışveriş yaptığı veya arkadaşlarıyla grup oluşturduğu lobide arka planda uzun zamandır aynı müzik çalıyor. Oyuncuları arenada karşılaşmaya hazırlayan bu müziğin yeni versiyonuyla yakın zamanda değiştirileceği duyuruldu. Firma şimdilik tarih açıklaması yapmıyor. Ancak “çok yakında” tüm kullanıcılarla yeni müziğe geçileceğini belirtiyor. Müziği de paylaşan firmaya verilen tepkiler ise biraz “karışık”.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG lobi müziği değişiyor

Artık oyunla özdeşleşen klasik müziği bir kenara atmak oyun için pek kolay olmayacak gibi. Lobi müziğini kapatan kullanıcılar için pek bir değişiklik yaşanmayacak. Ancak mevcut müziği seveler şimdiden isyan bayrağını açmış durumda. Yeni müziğin eskisine kıyasla çok da başarılı olmadığını düşünen oyuncuların yanı sıra, orijinal müziğin hiç değiştirilmemesini isteyenler de bulunuyor.

Yeni lobi müziği ilk olarak PC versiyonu için yayınlanacak. Konsol kullanıcıları ise geçişi tamamlamak için biraz daha bekleyecek. Ancak yazının başında da belirttiğimiz gibi şimdilik “çok yakında” olarak belirtilen bu değişimin ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Lobi müziğinin yeni halini haberin üzerindeki videodan dinleyebilirsiniz.