reklamı kapat

POPÜLER

Luther 5. sezon

Idris Elba’nın boy gösterdiği Luther 5. sezonuyla dönüyor [Video]

Başrolünde Idris Elba‘nın yer aldığı BBC dizisi Luther’in ekranlara döneceği belli oldu. Heyecan uyandıran bu gelişme paylaşılan kısa bir tanıtımla birlikte duyuruldu.

Luther, BBC‘nin başarılı işleri arasında yer alıyor. Yeni sezonları arasında uzun aralar vermesiyle bilinen dizi aslında Emmy adaylığı elde etmiş, dünyanın dört bir yanından takip edilen işlerden biri. Bir zamanlar adı James Bond karakteriyle anılan Idris Elba bu dedikoduları biraz da Luther‘a borçlu. Dizide gösterdiği performans ve fiziksel olarak hiçbir sahneden geri durmaması onu yeni 007 adayı olarak görmemize neden olmuştu. Sonuç olarak Daniel Craig yeniden ikna edildi fakat Idris Elba da Luther ile geri dönüyor.

Luther’in dördüncü sezonu ta 2015 senesinde seyretmiştik. Aradan neredeyse üç sene geçti. Herkes diziden umudunu kesmeye başlamışken heyecan uyandıran haber BBC’de geldi. Sadece dizinin döneceğini duyurmakla kalmadılar bir de yeni tanıtım paylaştılar. Bu tanıtım maalesef ipucu vermeme konusunda oldukça başarılı. Fakat görüntülerin sonunda “This Will Hurt” yani “Bu canını çok yakacak” sözlerinin Luther ismine dönüşmesine şahit oluyoruz. Dolayısıyla kahramanımızı fazlasıyla zorlu bir sürecin beklediğini tahmin etmek hiç de zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz Luther’in beşinci sezonunun ne zaman ekrana geleceğini bilmiyoruz fakat paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.