reklamı kapat

POPÜLER

FIAT’tan hurda teşviki kapsamında otomobil almayı düşünenlerin dikkatini çekecek indirim hamlesi

19 Haziran 2018

FIAT’ın satışa sunduğu önemli modellerini içerisine alarak gerçekleştirdiği teşvik kampanyasında, hurda teşvikine ek indirim dahil ediliyor.

Devlet tarafından duyurusu yapılan ve bir süre önce yürürlüğe alınan hurda teşviki, vergilerin çok ciddi seviyelere ulaştığı şu günlerde kullanıcılara biraz da olsa umut olabiliyor. Devletten gelen bu hamleye kısa süre içerisinde dahil olan otomobil üreticileri, ardı ardına özel kampanyalar düzenleyerek meraklılarının dikkatini çekme amacında. Bu furyaya son dahil olan markalardan birisi de haziran ayı itibarıyla FIAT oldu. “Süper Teşvik Kampanyası” başlığında duyurusu gerçekleştirilen hamlede Egea’da 10 bin TL’lik hurda teşvikine ek 5 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Böylece Egea model ailesine 61.900 TL’den başlayan fiyatlar ve ayda 999 TL’lik taksit imkanıyla ulaşılabiliyor.


Hangi modellerde geçerli ?

Haziran ayı süresince geçerli olacak kampanyada, 2017 model 500X’lerde tam 10 bin TL indirim fırsatı ve aylık 1.499 TL taksit imkanı sunuluyor. 2018 model 500L ve 500L Wagon modellerinde opsiyonel olarak sunulan açılır cam tavan, panoramik cam tavan, görüş paketi ve stil paketi donanımlarının tümü kampanya kapsamında hediye ediliyor. Fiat’ın şehir içi odaklı geliştirdiği Panda ise 2017 model yılına özel 57 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.