reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yeni fragman

Sızdırılan Avengers Endgame posterindeki önemli Black Widow ve Hulk detayı

Patlamış mısır firması Orville Redenbacher’ın sızdırdığı yeni Avengers Endgame posteri kafa karıştıran detaylarla geliyor.

Marvel spoiler konusunda her ne kadar önlem alsa da Avengers Endgame ile ilgili sızıntılara bir yenisi daha ekleniyor. Bu seferki ise kahramanlarımızın yeni kostümlerini ortaya seriyor. Orville Redenbacher’ın sitesinde yayınlanan ve daha sonra kaldırılan posterde orijinal Avengers üyelerini bir arada görüyoruz. Thor, Iron Man, Captain America, Black Widow, Hawkeye ve Hulk’ı barındıran posterde daha Captain America’nın yeni kostümü ve Black Widow’un yarım yamalak düzenlenmiş saçına gelemeden gözler Hulk’a takılıyor. Bu da Hulk cephesinde ciddi bir spoilera maruz kalmış olabileceğimiz anlamına geliyor. Çünkü posterdeki görsele göre Marvel Sinematik Evreni bizi Professor Hulk ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Bruce Banner ve Hulk’ın arasında yaşanan Infinity War sorunundan sonra yeni filmle beraber daha “aklı başında” bir Hulk’a geçiş yapıyoruz gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame posteri

Black Widow görselindeki saat

Posterde dikkat çeken tek şey Professor Hulk değil elbette. Black Widow’un şu ana kadar fragmanlarda gördüğümüz sarı saçlarının yerini uçlarda sarı ağırlıklı olarak kızıl saçları alırken asıl dikkatimizi elindeki saat çekiyor. Söz konusu saat daha önce set fotoğraflarında farklı karakterlerin elinde görülmüş ve “Quantum Watch” olarak adlandırılmıştı. Hayranlar bu saatle beraber kahramanlarımızın farklı zaman dilimleri veya paralel zamanlara giderek taşları toplayacağı üzerine teoriler üretiyor.

Film 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak. Haberin devamında Super Bowl 2019’da yayınlanan kısa tanıtımı izleyebilirsiniz.

İlgili video