reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için yapılan ilk gerçek sızıntılar

Samsung’un 2021 katlanabilir modelleri Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için ilk gerçek sızıntılar sonunda yapılmış durumda.

Önümüzde 2-3 ay içerisinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, firmanın 2021’deki katlanabilir seçenekleri olarak merak ediliyor.

Sık sık gündeme gelen telefonlar, bu sefer büyük bir sızıntı ile ses getirdi. Modeller için ilk defa resmi reklam materyalleri ortaya çıktı.

Galaxy Z Fold 3, sızıntıda beklendiği gibi S Pen ile görünüyor. Ancak bildiğimiz kadarıyla telefon S Pen’i bünyesinde barındırmıyor. Sadece destek veriliyor.

Selfie kamerasını ekran altına alan ilk katlanabilir telefon olacak Galaxy Z Fold 3, bu açıdan içinde kesintisiz bir ekran barındırıyor. Modelin arkasında ise üçlü kamera bizleri bekliyor. Telefon için şimdilik üç farklı renk görünüyor.

Galaxy Z Flip 3 modelinin ise yine beklendiği gibi dikey katlanabilir yapıyı benimsediği görülüyor.

Şimdilik dört farklı renkte karşımıza çıkan telefon, arkasında artık çok daha büyük ve işlevsel bir ikinci ekran barındırıyor.

Bu aşağıda görebileceğiniz renkli ve dokunmatik ekranın hemen yanında ise çiftli kamera sistemi bizleri karşılıyor.

Bu kameraların 12 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı olduğu iddia ediliyor. Samsung Galaxy Z Flip 3, resmi örneklere göre Gorilla Glass Victus ile korunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 çok dikkat çekti

Çıktıklarında Türkiye’de de satılacak ancak tahmin edebileceğiniz üzere çok pahalı olacak katlanabilir telefonlar, gerçekten çok uzun zamandır geliştiriliyor.

Bu açıdan her iki modelin de yerini alacakları modellere oranla çok ciddi gelişmeler gördüğü düşünülüyor.

Güncelleme: Ben Geskin, sızıntılar üzerinden Galaxy Z Fold 3 için tasarımı karşımıza getirdi:

İlginizi Çekebilir

Google Earth için kısa süre önce büyük güncelleme yapıldı