reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 6 LOG Tasarım

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 için yeni sızıntılar yapıldı

Önümüzdeki aylarda tanıtılacak Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 katlanabilir telefon modelleri için yeni sızıntılar yapıldı.

Samsung Galaxy Z Flip 6, yapılan bir sızıntıya göre satıldığı pazara göre ya bir Snapdragon ya da bir Exynos işlemci taşıyacak ve en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama ile alınabilecek. Dışındaki ekranının 120 Hz olacağı da iddia edilen dikey formlu katlanabilir telefon, aktarıldığı kadarıyla yerini aldığı telefondan biraz daha uzun pil ömrü sunacak. Yatay formlu Samsung Galaxy Z Fold 6 ise iddialara göre tüm pazarlarda Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy işlemci ve en üstte 16 GB RAM ile satılacak, 256 GB, 512 GB ya da 1 TB depolama sunulacak ve ana ekranı parlamaları engelleyen bir katmana sahip olacak. Galaxy S24 Ultra gibi Titanyum bir çerçeveye sahip olacağı da iddia edilen telefon, daha iyi bir soğutma sistemiyle donatılacak, aynı zamanda UWB desteğini de beraberinde getirecek. Dokunmaları daha hızlı algılayacak da denilen telefon, bu yıl pazarda yakında tanıtılacak Vivo X Fold 3 Pro ile mücadele edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada firmadan bir de alt seviye Galaxy Z Fold modeli bekleniyor. Bu yıl tanıtılması beklenen ve 800 dolar seviyesinde bir fiyatla ciddi ses getirmesi beklenen telefon, geçtiğimiz hafta ortaya atılan diğer iddialara göre S Pen desteği olmadan gelecek. Bu mantıklı görünüyor çünkü firmanın alt seviye modelden bazı detayları kesmesi gerekiyor.

Samsung’dan başka donanımlar da geliyor ve bunlardan birisi akıllı yüzük modeli Samsung Galaxy Ring. Model halen aşırı oranda detaylandırılmış değil ancak bazı yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Örneğin geçtiğimiz ay aktarıldığı kadarıyla firma cihazdan ilk aşamada 400 bin adet üretmeyi hedefliyor, üretimi talebe göre zaman içinde ayarlamak istiyor, üretime spesifik olarak mayıs ayında başlamayı düşünüyor ve şu aşamada temmuz ayında gerçek bir lansman yapma odağıyla çalışmalar yapıyor. Satışa ağustos ayında çıkarılacağı iddia edilen ürün için kısa süre önce düzensiz kalp ritmi, kan basıncı, EKG gibi işlevlerden yoksun olabilir söylentisi de gündeme gelmişti.

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli