reklamı kapat

POPÜLER

Forza Street

Forza Street’in çıkış tarihi belli oldu

Xbox platformunun en önemli oyunlarından birinin Forza serisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Yarış tutkunları için geliştirilen yapım gerek grafikleri gerekse sürüş dinamikleriyle Gran Turismo ile yarışacak düzeyde bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi de Forza Street için geri sayım başladı.

Oyunun geliştiricisi Turn 10 ve Microsoft, daha önceden yaptığı açıklamada Forza Street adı verilen bir oyunun mobil platforma geleceğini belirtmişti. Bugün sizlere bu oyunu bekleyen oyun severlere güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Yapılan resmi açıklamaya göre Forza Street’in çıkış tarihi belli oldu. 5 Mayıs‘ta iOS ve Android platformlarında indirmeye sunulacağı açıklanan oyun, Forza serisinde olduğu gibi gerçekçi sürüş dinamiklerine sahip olmasa da eğlenceli bir sürüş deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Mobil cihazlar için ilk Forza oyunu olma özelliğini taşıyan Forza Street’te oyuncular ironik araçları toplayarak yükseltme yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Forza Street yarış tutkunları tarafından merakla bekleniyor

Oyunda klasik güçlü otomobillerden modern Sport ve metro süper otomobile kadar farklı modellerde otomobiller yer alıyor. Bir hikayeye bağlı olarak ilerleyen oyunda yarışların uzunları 1 dakikayı geçmiyor. Oyunda Real Racing 3’teki gibi oyun içi satın almaların da olması bekleniyor. Sanal para ve altınların da yer alacağı oyunun çıkışı biz de sizler gibi merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor