reklamı kapat

POPÜLER

Project CARS GO

Yarış oyunu tutkunlarının merak ettiği Project CARS GO sonunda çıkıyor

Slightly Mad Studios‘un tam 3 yıl önce duyurusunu yaptığı Project CARS GO isimli mobil yarış oyunu Project CARS GO sonunda çıkıyor.

Slightly Mad Studios, Project CARS yarış simülasyonlarıyla ismini duyurmuş bir firma. En son çıkan Project CARS yapımıyla simülasyon tutkunlarını hayal kırıklığına uğratan firma, yine de yarış konusunda tecrübeli isimler arasında yer alıyor ve bu tecrübesini Project CARS GO ile mobile taşıyor. Firmanın GAMEVIL ile beraber geliştirdiği mobil yarış oyunu, 3 yıl sonra gelen açıklamaya göre 23 Mart tarihinde hem iOS hem de Android için çıkışını yapıyor. App Store ve Play Store sayfaları hali hazırda açılan oyun, şimdilik grafiksel olarak oldukça etkileyici görünüyor. Bünyesinde birçok farklı otomobil ve pist yer alan CARS GO, bazı konularda tasarımsal otomobil özelleştirme seçenekleri getiriyor ve Apple tarafında iPhone 6s ve üstü cihazlarda çalışıyor. 1,2 GB boyutu bulunan oyunun elbette iPad desteği de bulunuyor. Henüz Türkçe dil desteği olmayan CARS GO, otomobiller üzerinde performans / ayar değişiklikleri yapmanıza da izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Project CARS GO mobilde rakipsiz değil

Çünkü biliyorsunuz hem iOS hem de Android için gerçekten çok güçlü başka yarış oyunları bulunuyor. Bu açıdan yapımının nasıl bir performans göstereceği büyük merak uyandırıyor. Oyun için yayımlanan videoyu yukarıda izleyebilirsiniz.