reklamı kapat

POPÜLER

Project_Cars

Project CARS’tan nefes kesen fragman [Video]

Yüksek çözünürlüklü grafikler, gerçekçi görünüm ve arabalar! Project CARS yayınladığı tanıtım videosuyla üç kriteri de tutturmuş ve yarış oyunu tutkunlarını etkilemeyi başarmış gibi görünüyor.

Slightly Mad Studios‘un yayınladığı çıkış videosu, tamamen oyundan alınmış görüntülerle göz dolduruyor. Oyunun PS4 ve PC versiyonları ile hazırlanan bu çıkış videosunun sloganı ise “The Ultimate Driver Journey”, yani sürüş deneyiminde son nokta. Sloganlarından da anlaşıldığı üzere oyun araba yarışının da ötesinde bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Project_Cars
60 lisanslı araba ve 35’in üzerinde yarış arabasının oyunla beraber veya oyundan sonra çıkacak ek paketle geleceği konuşulurken, oyunun Oculus Rift’i ve 4K çözünürlüklü görüntüyü destekleyeceği duyumu artık farklı bir boyuta ulaşmış bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor.

Bu etkileyici görüntüsüyle yarış severleri kendine hayran bırakan Project CARS, kasım ayından itibaren PC, Wii U, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak. PS3 ve Xbox 360 için ise maalesef özel bir sürüm hazırlanmayacak.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.