reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinin sorunlarına önemli güncelleme

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S20 ailesinde görülen sorunları düzelten ilk büyük güncelleme kısa süre önce indirmeye sunuldu.

Samsung Galaxy S20 için kısa süre önce her üç telefonda da görülen kablosuz şarj sırasındaki ısınma, kamera uygulamasının donması, Galaxy S20 Ultra netleme sorunu, pil yönetimi problemleri ve WiFi’ın zaman zaman yaşattığı sorunları ortadan kaldırılacak bir güncelleme müjdelenmişti. Hatta güncellemenin yakın zamanda geleceği aktarılmıştı. İşte bu güncelleme kullanıcılara gönderilmeye başlandı. Söylendiği kadarıyla güncelleme sonrasında telefonların özellikle kamera sistemleri çok daha iyi hale geldi. Burada özellikle Galaxy S20 Ultra için ciddi iyileştirmeler var deniyor. Söylendiği kadarıyla telefon artık daha hızlı ve kararlı otomatik netleme yapıyor, 108 megapiksel kamera modu artık gecikmesiz çalışıyor, genel olarak cihaz daha seri hale geliyor. Bu iyileştirmeler diğer Galaxy S20 üyelerinde de yer alıyor. Güncellemelerin OTA üstünden gönderilmeye başlandı gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi en son bir GPS sorunu ile gündeme gelmişti

Özellikle ABD ve Kanada’da görülen sorun, telefonların GPS’e bağlanamaması ya da bağlantıyı çok uzun sürede kurması şeklinde kendisini gösteriyor. Bu yüzden birçok kullanıcının navigasyon kullanamaz hale geldiği söylenenler arasında. Sorunun Avrupa merkezli olarak görülmediği, bu bağlamda Türkiye’yi de etkilemediği söyleniyor. GPS problemi hakkında halen Samsung’dan resmi bir açıklama da bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?