reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinin sorunları için güzel haber

Üç farklı modelden oluşan ve Türkiye’de de satılan Samsung Galaxy S20 ailesine yönelik güzel bir haber verildi. Ailenin sorunları çözülüyor.

Samsung Galaxy S20 ailesinin en üstündeki model Galaxy S20 Ultra, geçtiğimiz haftalarda hem video hem de fotoğraf tarafında yavaş ve kararsız netleme yapıyor şikayetleriyle gündemde gelmişti. İşte bu konuda bir resmi açıklama yapan Samsung, sorunun yazılım güncellemesi ile çözüleceğinin sözünü vermişti. İşte bu sorunlar ve fazlası sağlam kaynağa göre bir sonraki büyük Galaxy S20 güncellemesiyle kesin olarak çözülecek. Söylendiği kadarıyla güncelleme ile her üç telefonda da görülen kablosuz şarj sırasındaki ısınma, kamera uygulamasının donması, pil yönetimi problemleri ve WiFi’ın zaman zaman yaşattığı sorunlar ortadan kaldırılacak. Firmanın ayrıca 120 Hz yenileme hızını üzücü şekilde en yüksek çözünürlükte sunmayan telefonlar için de bir güncelleme üzerinde çalıştığı biliniyor. Ancak bu bahsettiğimiz bir sonraki güncelleme ile bu sunulmayacak gibi görünüyor. Bu şimdilik oldukça üzüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesine çıkmadan zam yapılmıştı

Galaxy S20 ailesinin iki üyesine daha çıkmadan bir zam gelmiş ve bu da üzmüştü. Normalde Galaxy S20 için 7.779 TL, Galaxy S20 Plus için 9.299 TL, Galaxy S20 Ultra içinse 11.999 TL fiyat açıklanmıştı. Daha sonra ise modellerin fiyatı sırasıyla 8.299 TL, 9.299 TL ve 12.499 TL oldu. Zam konusunda Galaxy S20 Plus’ı dışarıda tutan Samsung Türkiye, maalesef Galaxy Z Flip Türkiye fiyatını da artırdı. Normalde 13.499 TL fiyat açıklanan telefon, yapılan zam ile tam 14.499 TL seviyesine çıkış yaptı.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?