reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile Lite

Düşük donanımlı Android cihazlar için PUBG Mobile Lite Türkiye’de [İndir]

Düşük konfigürasyonlu bütçe dostu Android akıllı telefonlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite nihayet Türkiye mağazasındaki yerini aldı.

PUBG Mobile Lite nihayet Türkiye’de Android kullanıcılarının indirmesi için sunuldu. PUBG Mobile’ın düşük donanıma sahip cihazlar için geliştirilmiş sürümü olan Lite, 2 GB’ın altında belleğe sahip cihazlarda da akıcı bir deneyim sunuyor. Boyutu da küçültülen oyun, buna rağmen kaliteli grafikler sunmaya devam ediyor. 400 MB‘lık kurulum paketine sahip olan cihazda 60 oyuncuyla 10 dakikalık maçlar yapılıyor. 60 oyunculu oyunda, oyuncu sayısının azalmasıyla beraber haritanın da biraz daha küçültüğünü belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile Lite ile her cihazda Battle Royale deneyimi

Oyunun dikkat çeken özellikleri arasında geliştirilmiş hedef yardımı bulunuyor. Bu sayede zayıf ağ bağlantı koşullarında dahi oyun akışını bozmadan hedef almayı kolaylaştırıyor. Royale Pass’in yerini alan Winner Pass’in daha hızlı sandık kilitleri açacağı belirtiliyor. Ayrıca bir ay boyunca “fantastik” ödülleri de beraberinde getirdiği kaydediliyor. Lite versiyonla beraber artan mermi hızı ve mermi düşme efekti ortadan kalkıyor. Böylece kötü ağ bağlantılarında dahi daha iyi atış imkanı sunuluyor. Yine kötü bağlantı koşullarında etki edebilecek olan silah tepmeleri, bu oyunda önleniyor ve oyun kontrolünü kolaylaştırıyor. Harita ufaldığı için bina yoğunluğunun da artırıldığı kaydediliyor. Sandık sayısı da artarken böylece eşya toplama süreci de hızlanıyor.

Özetle PUBG Mobile Lite, ana versiyonla hemen hemen aynı deneyimi, daha optimize, hafifletilmiş ve hızlandırılmış halde sunuyor. Lite versiyonun sadece Android cihazlar için indirilmeye sunulduğunu belirtelim. Haberin devamında oyunu indirebilirsiniz. Hazırlanan tanıtım videosu ise haberin üzerinde yer alıyor.