reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık sızdırıldı; işte özellikleri!

Gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3 için yeni versiyon daha yolda. İşte karşınızda Huawei Freebuds 3i ve özellikleri ile tasarımı;

Advertisement

Türkiye’de de satılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. İşte bu modelin bir yenisi daha yolda. Roland Quandt tarafından sızdırılan yeni kulaklık, direkt olarak Huawei FreeBuds 3i şeklinde isimlendiriliyor. Şimdilik sadece beyaz renkte gördüğümüz model, FreeBuds 3’ten daha farklı bir şarj haznesiyle geliyor. Kulak içi formunda olduğundan yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan Huawei FreeBuds 3i, şimdilik kaça satılacak bilinmiyor. Ancak resmi tanıtım 23 Nisan tarihinde olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3i kadar iddialı Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modeli neler sunuyordu?

Kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan FreeBuds 3, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan kablosuz kulaklığın, boyunda büyük bir seçenek oluşturduğu açıkça görünüyor.

İlgili Video