reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık
Samsung Galaxy buds live
Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Live için açıklanan “mükemmelleştirme” rakamları

Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli farklı bir tasarıma sahip. İşte bu tasarıma hemen ulaşılmamış.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Direkt olarak insan kulağının şekline / iç yapısına göre tasarlanan kulaklık, yapılan ilk incelemelere göre oldukça konforlu bir seçenek konumunda yer alıyor. Yapılan resmi açıklamaya göreyse Samsung bu konforlu tasarıma öyle hemen ulaşamamış. Açıklandığı kadarıyla firma model için 320’den fazla tasarım ve 80’den fazla prototip üretmiş. Modelin şarj özellikli haznesi için de ciddi denemeler yapan Samsung, ilk bakışta konforlu görünmeyen kulaklığı oldukça incelikli şekilde işlemiş gibi görünüyor. Bu da elbette takdiri hakediyor. Kablosuz kulaklık pazarında son yıllarda “farklı olmayı” başaran nadir isimlerden olan Samsung, modeliyle şu an fazlasıyla ses getiriyor. Teknik olarak aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan ancak bu konuda çok iyi bulunmayan Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor. 12 mm sürücüler üzerine kurulan ve bu açıdan ses kalitesi çok yüksek denilen Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık kaça satılıyor

Modelin yurt dışı satış fiyatı 164 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil