reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için tasarımı netleştiren sızıntı

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için tasarımı ve renk seçenekleri tam olarak netleştiren bir sızıntı yapıldı. Model için bu konuda sürpriz kalmadı.

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli, geçtiğimiz hafta aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak haberleriyle üzmüştü. Bu konuda birçok rakibinin gerisine düşecek model, Ishan Agarwal tarafından satışa çıkarılacağı “mavi, siyah ve beyaz” olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle sızdırıldı. Daha önce paylaştığımız üzere ilk sürüm ile aynı tasarıma sahip olan model, 85 mAh pil üstüne kuruluyor. Pil ömrünün 58 mAh’lık orijinal sürüme oranla daha iyi olacağı belirtilen ürün, ayrıca bünyesinde yer alan dört mikrofon ile daha iyi telefon görüşme kalitesi sunacak ve ses kalitesini de hatırı sayılır oranda artıracak deniyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği aktarılan kablosuz kulaklık, kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık ne zaman tanıtılacak?

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy S20 ailesiyle beraber 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Halen bu yeni kulaklığın Galaxy S20’ler için ön sipariş hediyesi olacağı yönünde bilgiler geliyor. Satış fiyatının ilk sürümden yüzde 50 daha yüksek olacağı üzen detayları arasında yer alan kulaklık, Türkiye’de de satılacak.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli