reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 12
iPhone 12

iPhone 12 Pro serisinde sunulacak yeni renk seçeneği

Apple’ın yeni iPhone 12 Pro serisi hakkında birçok kişinin hoşuna gidecek bir bilgi var. Telefonlarda sunulacak yeni renk seçeneği belli olmuş gibi görünüyor.

Advertisement

EverythingApplePro tarafından verilen bilgiye göre iPhone 12 Pro ve 12 Pro Max modellerinde Apple “Navy Blue” adı verilecek yeni bir renk seçeneği sunacak. iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max ile büyük beğeni toplayan yeşil rengi sunan Apple, yeni Pro’lara da bu mavi rengi seçmiş gibi görünüyor. Orijinalde biraz daha koyu ya da biraz daha açık olma ihtimali bulunan bu aşağıda hayal edilen renk seçeneği, şu an gerçekten güzel görünüyor ve olumlu geri dönüşler alıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gibi köşeli kenarlara sahip olacak denilen aile, oldukça merak ediliyor. Yeni modellerinde 5G desteği verecek ya da 5G destekli versiyonlar satışa sunacak Apple, bunlara ek olarak iPhone SE 2 / iPhone 9 üzerinde de aktif olarak çalışıyor.

iPhone 12
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro dahil tim yeni modeller için en sağlam fiyat ve teknik detaylar şöyle görünüyor

Ailenin en altında iPhone 12 modeli yer alıyor ve bu model söylendiği kadarıyla 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor. Tüm modellere gücünü 5 nm üretim sürecinden çıkan A14 Bionic işlemci veriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli