reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Kablosuz kulaklık yerine kullanılabilen akıllı eldiven

Kablosuz kulaklık yerine kullanılabilen akıllı eldiven [Video]

OLED panelli, Bluetooth destekli, su geçirmez hoparlör ve mikrofonları bulunan bu ürün kablosuz kulaklık yerine geçecek bir akıllı eldiven.

Advertisement

Başta kış sporlarıyla ilgilenenleri etkileyecek akıllı eldiven modeli, zorlu koşullarda kablosuz kulaklık modellerinin yerini almaya hazırlanıyor. Kış sporlarıyla yakından ilgilenenlerin bileceği üzere bu sporları yaparken akıllı telefonunuzu kullanmanız pek mümkün değil. Kablosuz kulaklık alternatifi de bu tarz sporlarda bir çözüm sağlamıyor. Ancak hem telefonunuzdan uzak kalmak istemiyor hem de sporunuzu keyifle devam ettirmek istiyorsanız o zaman Kjus imdadınıza yetişiyor. Tabii standart bir insana kıyasla kışın çok üşüyenlerdenseniz Kjus yine tercih sebebiniz olabilir. Çünkü bu eldiven OLED paneli, Bluetooth bağlantısı ve hoparlörleriyle, elinizi cebinize atmadan çağrıları yanıtlamayı mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık yerine kullanılabilen akıllı eldiven

Kablosuz kulaklık gibi kullanılabilecek akıllı eldiven modeli

Su geçirmez olan eldiven akıllı telefonunuza Bluetooth 2.0 teknolojisiyle bağlanıyor. Mini ekranında sizi arayan kullanıcıları görebileceğiniz cihazın hoparlörü ve mikrofonları sayesinde eldivenle görüşmelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Akıllı eldiven tıpkı kablosuz kulaklıklarda da olduğu gibi gürültü önleme teknolojisine de sahip. Böylece özellikle spora devam ederken rüzgarlı bir noktada da görüşmenin kesintisiz sürdürülebilmesi amaçlanmış. Elbette ellerinizi de hayli sıcak tutan bu eldivende Fast Thermo Core teknolojisi yer alıyor. Tasarım açısından kayak eldivenleriyle aynı çizgide ilerleyen model bilekten oturtuluyor. Sadece siyah renk seçeneğine sahip modelin tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Akıllı eldiven modelinin yurt dışı fiyatı 400 dolar.