reklamı kapat

POPÜLER

wonder woman

Jennifer Aniston’ın Wonder Woman pişmanlığı

Hollywood’un başarılı kadın oyuncularından Jennifer Aniston’ın aslında ufak bir Wonder Woman pişmanlığı yaşadığı ortaya çıktı. Oyuncu bazı şeyler için geç kaldığını açıkladı.

Advertisement

Jennifer Aniston‘ın ismini uzun yıllar Friends sebebiyle ansak da, oyuncunun pek çok farklı yapımla karşımıza çıktığını biliyoruz. Başarılı oyuncu genellikle komedi ağırlıklı yapımlara odaklansa da, farklı türler ve roller de denedi. Oyunculuğunun başarılı olduğunu farklı platformlarda gözler önüne serdi. Jennifer Aniston’ı son olarak Apple’ın The Morning Show dizisinde izledik. Hatta tecrübeli oyuncu geçtiğimiz günlerde buradaki rolü sayesinde SAG Ödülleri‘nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü. Başarılı bir kariyeri olan oyuncunun buna rağmen dikkat çekici pişmanlıkları var gibi görünüyor. People‘a konuşan oyuncu Wonder Woman’la alakalı pişmanlığını itiraf etti ve okuyucuları şaşırttı. Oyuncu “Aslında Wonder Woman olmak istiyordum ama geç kaldım.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman ve Jennifer Aniston

Bu açıklama aslında zannettiğimizden daha şaşırtıcı. Çünkü Jennifer Aniston kısa bir süre önce çizgi roman uyarlamalarının sinemayı ele geçirmesinden şikayet etmiş ve bu türe ilgi duymadığını açıklamıştı. Fakat onun süper kahraman filmleriyle ilgili negatif görüşleri Wonder Woman’ı kapsamıyor gibi görünüyor. Açıkçası Aniston’ın Wonder Woman’a uygun bir oyuncu olacağını düşünmüyoruz. Buna rağmen karşımızda oldukça enteresan bir açıklama olduğunu kabul etmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı