reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man 3

Marvel hayranlarını heyecanlandıracak Spider-Man 3 müjdesi

Başrolünde Tom Holland’ın yer alacağı Spider-Man 3 filmi heyecanla bekleniyor. Bu filmin çekimlerinin çok yakında başlayacağı belli oldu.

Comicbook.com sitesinin haberine göre Spider-Man: Far From Home sonrasında gelecek üçüncü filmin çekim tarihi netleşti. Ekibin set çalışmalarına Temmuz 2020 gibi başlayacağı anlaşıldı. Eğer her şey planlandığı gibi giderse çekimlerin Kasım 2020’de tamamlanması bekleniyor. Bu süreç içinde Amerika’da Atlanta, New York ve Los Angeles şehirlerinde çekimler yapılacak. Spider-Man 3 filminin yurt dışında yapılacak çekimleri için ise İzlanda kullanılacak. Çekim programında İzlanda’nın yer alıyor olması ise hayranların özellikle dikkatini çekti. Çekim mekanlarına baktığımızda Peter Parker’ın üçüncü solo hikayesinin Amerika’da geçeceği rahatlıkla anlaşılıyor. O zaman İzlanda’daki çekimler ne anlama geliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man 3 tahminleri

İzlanda çekimler için geniş alan sunmasıyla dikkat çeken bir ülke. Doğal ve geniş bir ortamda bir grup karakterin bir araya gelebileceği ve hatta dövüşebileceği yapıya sahip pek çok mekan bulunuyor. Bu sebeple kimi hayranlar Spider-Man 3’te dikkat çekici mücadele sahnelerinin yer alacağını ve Marvel’ın bu sahneleri İzlanda’da çekeceğini düşünüyor. Onların bu tahmini doğru çıkacak mı, bilmiyoruz. Çekimler başladıktan sonra ortaya çıkan ilk fotoğraflar bu konuda fikir sahibi olmamıza yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

Spider-Man 3 filmini 16 Temmuz 2021‘de seyredeceğiz. Bakalım Marvel hayranlarının geleceğe yönelik Venom ve Morbius odaklı Sinister Six teorileri doğru çıkacak mı?

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı