reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Spider-Man: No Way Home’un ilk fragmanı yayında [Video]

Sony Pictures, üçüncü Spider-Man filmi olan Spider-Man: No Way Home‘un ilk resmi fragmanını paylaştı. Kısa bir süre önce fragmanı sızdırılan film merakla bekleniyor.

17 Aralık‘ta Türkiye’de vizyona girecek film daha önceki Spider-Man filmlerinde olduğu gibi yine aksiyon dolu dakikaları izleyicilerle buluşturması bekleniyor. Marvel Comics’in süper kahramanlarından Doctor Strange’in de yer aldığı filmin Jon Watts yer alıyor. Jon Watts daha önceden Cop-Car, Sexy Beats ve The Onion News Network filmlerini de yönettiğini hatırlatalım. Filmin senaristliğini Chris McKenna ve Erik Sommers üstlenmiş durumda. Tom Holland’ın Örümcek Adam karakterini canlandırdığı filmin kadrosunda Benedict Cumberbatch, Zendaya, Angourie Rice, Marisa Tomei, Jamie Foxx ve daha bir çok isim yer alıyor. Fragmanda Alfred Molina’nın canlandırdığı Doktor Octopus da karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man: No Way Home için geri sayım başladı

Spider-Man’in en büyük düşmanlarının da geri döndüğü filmde Green Goblin karakterini canlandıran Willem Dafoe’nun bir sürpriz yapıp filmde karşımıza çıkacağı konuşuluyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz filmin ilk fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz. Filmle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.