reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home finali çok farklı olabilirdi

Kısa bir süre önce vizyona giren ve çok beğenilen Spider-Man Far From Home filminin finalinin çok farklı olabileceği ortaya çıktı. Yapılan karar değişikliğiyle birlikte çok beğenilen bonus sahnenin yolu açılıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home’un finalinden sonra iki farklı bonus sahne yer alıyordu. Bu sürpriz sahnelerin ilkinde Örümcek Adam olarak sıradan hayatına geri dönen Peter Parker’ı şok eden bir gelişme yaşanıyordu. Mysterio‘nun son bir numara daha yaptığını ve Spider-Man’i hikayenin kötüsü gibi gösterdiğini gördük. Üstelik bunun üzerine bir de tüm dünyaya Örümcek Adam’ın gerçek kimliğini açıkladı. Böylece Peter Parker‘ı zor duruma düşürmüş oldu. İşte bu sahnenin aslında çok farklı olacağı ortaya çıktı. Değiştirilen sahneyi filmin senaristlerinden Chris McKenna anlattı.

Değişen Spider-Man Far From Home finali

“Filmin finaline yaşananların daha ne kadar artırabileceğimizi merak ediyorduk. Bu sebeple önce ikili arasındaki son mücadelede Peter Parker’ın kendi kimliğini açıklamak zorunda kalacağı bir senaryo üzerinde çalıştık. Sonra Mysterio’nun onu böyle bir aldatmaca içine sürüklemesi fikri daha çok hoşumuza gitti. Fakat Peter Parker’ın kimliğinin mücadele sırasında ortaya çıkmasının elde ettiği zaferi anlamsızlaştırdığını hissettik. Gerçek kimliğin ortaya çıkışı bonus sahneye dönüşmeden önce filmin finaliydi. Tam Örümcek Adam olarak yola devam etme kararlılığı gösterdiği anda yine dünyası başına yıkılıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki ekip denenen onca versiyonun ardından en doğru kararı almış. Film bu haliyle çok daha başarılı oldu. İzleyicileri hiç beklemediği bir anda şaşırtmayı başardı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı