reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11

Tasarımıyla hayranlık uyandıran Xiaomi Mi 11 konsepti

Xiaomi Mi 10 ailesinin tanıtılmasının ardından tüm gözler Xiaomi Mi 11 modeline çevrildi. IGeekkPhone isimli internet sayfası Mi 11 konseptinin fotoğraflarını paylaştı.

İnternet sayfasının aktardığı bilgilere göre telefonda ekrana entegre ön kamera yer alıyor. Ekrana entegre kamera sayesinde sonsuz ekran deneyimi yaşanıyor. Tasarımıyla çok güzel bir görünüm sunan telefonda herhangi bir çentik veya kamera deliği bulunmuyor. Ekran gövde oranı yüzde 96 olan Xiaomi Mi 11 konseptinde dörtlü kamera sistemi yer alıyor. 6,9 inçlik OLED ekranı bünyesinde barındıran telefonda 144 Hz özelliği bulunuyor. Bu destek sayesinde telefonun ekranı çok akıcı bir ekran deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 ana kamerasıyla tüm dikkati üstüne çekecek

192 megapiksel ana kameraya ek 40 megapiksel periskop kamera, 21 megapiksel geniş açı kamera ve 8 megapiksel makro kamera eşlik ediyor. Telefon konsept aşamasında olsa da final sürümle benzerlik gösterebileceğini şimdiden söylemekte yarar var. Pil kapasitesi 6.000 mAh sayesinde telefonun uzun bir kullanım imkan sunacağı dile getiriliyor. Telefonda 5G desteğinin olup olmayacağı ise henüz belli değil. Mi 11 modellerinin kasım ayında satışa sunulması bekleniyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlere aktaracağız.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli