reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy note 20

Samsung Galaxy Note 20 serisiyle gelen güzel kamera özellikleri

5 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Note 20 ailesi ile kullanıcılara yeni kamera özellikleri sunuluyor. İşte bulunanlar;

Samsung Galaxy Note 20 serisi en son kablosuz DeX desteğine sahip olacak haberiyle gündeme gelmişti. Biliyorsunuz çok fazla öne çıkmıyor olmasına rağmen uzun zamandır hayatımızda yer alan DeX altyapısı sayesinde kişiler, bir dock ünitesi üzerinden Galaxy telefonlarını monitöre bağlayarak bir bilgisayar haline getirebiliyor. İşte bunu yeni ailede değiştirecek yani dock ihtiyacını bitirecek Samsung, modelleri yeni kamera özellikleriyle karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. MaxWinebach tarafından bulunduğu kadarıyla yeni modellerin Pro Video modunda sesin cihazdaki hangi mikrofondan kaydedileceği seçilebilecek. Burada kişilere ön ya da arka, ikisi birden veya Bluetooth ile USB mikrofon seçenekleri sunulacak. Histogram ve odak uzaklığı seçenekleri de getirecek denilen Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy S20’ler ile gelen Single Take özelliğini de geliştiriyor. Burada artık çekim aralık süresi değiştirilebiliyor. 8K çözünürlüğe kadar 21:9 video çekilmesine imkan tanıyacak da denilen aile, 50X zoom seçeneğine de kavuşuyor deniyor.

Güncelleme: Konu hakkında Ultra odaklı bir video geldi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisi şimdilik büyük tepkiler alıyor

Bunun arkasında da performans ve ekran yer alıyor. Çünkü modeller yine belirli pazarlarda Exynos 990 işlemciyle geliyor. Bazı pazarlara ise cihazlar Snapdragon 865 Plus ile giriyor. Yani pazarlar arasında ciddi performans farklı olacak ve bu da şimdiden büyük tepki çekiyor. Ayrıca telefonlar Galaxy S20 serisi gibi en yüksek çözünürlükte 120 Hz sunamayacak olmasıyla da eleştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin güçlü modelleri ile tanışın