reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

8K video kaydeden S Pen destekli Samsung Galaxy Note 20’nin fiyatı düştü

S Pen destekli Samsung Galaxy Note 20 modelinin fiyatında indirim yapıldı. 10.999 TL‘lik fiyata sahip olan model yapılan bir indirimle fiyatı 9.679 TL‘ye geriledi.

Bronz renkli model paylaştığımız fiyata satılırken diğer renkler daha yüksek fiyatlara satılıyor. Ultra modelinde olduğu gibi Exynos 990 işlemcisiyle gelen modelde Full HD+ piksel çözünürlüklü 6,7 inç AMOLED ekran bulunuyor. AMOLED ekran sayesinde canlı ve parlak bir ekran deneyimi sunan telefonun ekranı 60 Hz’e destek veriyor. Ultra modelinin ekranı ise 120 Hz yenileme hızı sunuyor.

Cihaz 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile geliyor ve microSD ne yazık ki sunulmuyor. F/2.2 diyaframlı 10 megapiksel kameranın yer aldığı Galaxy Note 20, arkasında 12 megapiksel ana, 64 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera bulunuyor. Telefon saniyede 24 kare 8K video kaydına da destek veriyor. Telefon bunun haricinde saniyede 960 kare 720p video kaydına da olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 DeX desteğiyle de göze çarpıyor

Galaxy Note 20 aynı zamanda kablosuz DeX desteğini beraberinde getiriyor. Bu da telefonun harici bir stand olmadan birer bilgisayar haline getirilebileceği anlamına geliyor. Modellerdeki S Pen’in Ultra’da 9 ms, normal modelde ise 26 ms gecikme ile çalışıyor. Ultra’daki düşük değer daha akıcı bir kullanım getiriyor. Galaxy Note 20’nin detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
Samsung Galaxy Note 20