reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 için yeni indirim fırsatı; işte telefonun yeni fiyatı

Şu anda Galaxy S22 ailesi gündemde de olsa da eski Galaxy modelleri de günümüzde tercih edilecek modeller arasında yer alıyor. Yaklaşık iki yıl önce satışa sunulan Samsung Galaxy Note 20 için yeni bir indirim fırsatı geldi.Telefonun fiyatı 9.380 TL‘den 9.199 TL‘ye geriledi. Telefonun resmi satış fiyatının 9.999 Tl olduğunu da belirtelim.

Exynos 990 işlemciden güç alan telefonda 6,7 inçlik AMOLED ekran yer alıyor. Telefondaki ekran Full HD+ piksel çözünürlük sunuyor. Ailenin en iddialı üyesi Ultra modelinin ekranı 120 Hz’e destek verirken Galaxy Note 20’nin ekranı 60 Hz’e sahip. Dahili hafızası 256 GB olan telefonda microSD kart desteği olmadığı için hafıza artırılamıyor. 8 GB RAM’li telefonun kamera özelliklerinden de bahsedelim. F/2.2 diyaframlı 10 megapiksel kameranın yer aldığı Galaxy Note 20, arkasında 12 megapiksel ana, 64 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera bulunuyor. Telefon 8K’da saniyede 24 kare, 4K’da saniyede 60 kare video kaydedebiliyor. Telefonun kamerası 720p’de saniyede 960 kare çekime de imkan tanıyor. Galaxy Note 20 aynı zamanda kablosuz DeX desteğini beraberinde getiriyor. Bu da telefonların harici bir stand olmadan birer bilgisayar haline getirilebileceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 modelindeki S Pen deneyimi Ultra modelinden farklı

Modellerdeki S Pen’in Ultra’da 9 ms, normal modelde ise 26 ms gecikme ile çalışıyor. Ultra’daki düşük değer daha akıcı bir kullanım getiriyor. Bu arada Galaxy Note 20 Ultra’nın ekranı yeni duyurulan Gorilla Glass Victus ile korunuyor. Galaxy Note 20’nin detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Galaxy ailesinin en iddialı telefonu Galaxy S22 Ultra incelemesine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz
samsung

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın