reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın fiyatı geriledi; işte akıllı telefonun yeni fiyatı

Kısa bir süre önce tanıtılan Samsung Galaxy S22 Ultra, şu anda Samsung’un en iddialı akıllı telefonu olarak göze çarpıyor.

Advertisement

Galaxy S22 Ultra, tasarım ve performans tarafında yapılan iyileştirmelerle fark yaratıyor. Galaxy S22 Ultra, Galaxy ailesinin en güçlü üyesi olsa da yüksek fiyatı sebebiyle herkese hitap etmiyor. Güçlü bir akıllı telefon satın almayı düşünenler Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelini de tercih edebilirler. Büyük bir ihtimalle piyasaya sürülen son Galaxy Note modeli olan Galaxy Note 20 Ultra için indirim fırsatı geldi.

Telefonun satış fiyatı 13.999 TL‘den 11.399 TL‘ye geriledi. Telefonda sekiz çekirdekli Exynos 990 işlemcisi ve 8 GB RAM yer alıyor. Pil kapasitesi 4.500 mAh olan telefonun en dikkat çekici özelliklerinden biri 120 Hz ekran desteği. Yeni Galaxy modelinde 120 Hz 6,9 inç Dinamik AMOLED ekran bulunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel, 12 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel telefoto kamera bulunuyor. Telefon 5 kat optik yakınlaştırmaya ve 50 kat dijital yakınlaştırmaya imkan tanıyor. Telefon saniyede 24 kare 8K video kaydına olanak sağlıyor. Full HD video tarafında ise telefon saniyede 240 kare video kaydına da olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra hızlı şarj özelliğine de destek veriyor

Telefon 25 watt hızlı kablolu şarja destek veriyor. Bir önceki Galaxy Note 10 Plus modelinde Samsung’un 45 Watt hızlı şarj desteğini sunduğunu hatırlatalım. Sunduğu tasarımı ve performansla dikkat çeken telefonla ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

samsung galaxy note 20 ultra

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca