reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Benz V-Class

Yerli firmadan lüksün sınırlarını zorlayan Mercedes-Benz V-Class [Galeri]

Yerli firma Okçu, lüksün sınırlarını zorlayan Mercedes-Benz V-Class çalışması ile ses getirmiş durumda. İşte aracın ince detayları;

Özel araç üretimi konusunda Türkiye’nin en önemli firmalarından olan Okçu, bu sefer bir Mercedes-Benz V-Class ile gündemde. Dış görünüşü standartlar dahilinde olan aracın, içerisinde ise gerçekten apayrı bir dünya yer alıyor. “Artisan” adı verildiği aktarılan bu özel V-Class, tam olarak bir Rolls-Royce‘u konforu ve lüksü getiriyor. Hatta çok daha fazlası olan araç, arkasında taşıyabildiği dört kişiye en üst seviye malzemeler ile donatılmış benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. İçerisinde özellikle tavandaki yıldızlar ve inanılmaz konforlu görünen koltukları dikkatleri üzerine çeken araç, gelişmiş bir multimedya sistemine sahip ve bunun merkezinde de Bang & Olufsen imzalı güçlü bir ses sistemi yer alıyor. Bünyesinde tamamen fonksiyonel bir kahve makinesi yer alan Artisan, 24 kart Roze altın detaylar kullanıyor ve puro saklamak için özel bir bölümü dahi bünyesinde barındırıyor. Sadece bir adet üretilen araç için açıklanmış bir fiyat etiketi ise henüz bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes-Benz V-Class öncesinde de benzer yapıda bir Mercedes-Benz Sprinter karşımıza çıkmıştı

Van sınıfının en çok tercih edilenlerinden Sprinter, Kanada merkezli Inkas Armored tarafından baştan yaratılmıştı. Inkas Armored, bu aracı lüks bir ofis haline dönüştürmüştü. Arka kısmında dört iş insanının rahatlıkla toplantı yapabileceği bir alan bulunan araç, en arka kısmında ise L şeklinde bir ana çalışma masası taşıyordu. Arka kısmında toplam beş adet oldukça konforlu görünen ofis koltuğu yer alan model, burada güçlü bir sistem sistemi ve iki adet LCD televizyon da barındırıyordu.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de meydana gelen inanılmaz kaza