reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Benz G-Class Stronger Than Diamonds Edition

Mercedes-Benz G-Class Stronger Than Diamonds Edition tanıtıldı

 - Güncelleme: 15 Şubat 2024 11:36

Evet firma gerçekten bu isimde bir özel sürüm hazırladı. Gelin Mercedes-Benz G-Class Stronger Than Diamonds Edition ile tanışın.

Efsane G-Class için yaklaşan elektrik dönüşümü öncesinde özel sürümler gelmeye devam ediyor. Bu konuda ses getiren son model G-Class Stronger Than Diamonds Edition, sadece 300 adet üretilecek bir seçenek konumunda. “Gerçekten sonsuza kadar süren aşk” mottosuyla öne çıkarılan bu özel araç, özellikle 0,25 karat elmas içeren kapı kilit pimleri ile fark yaratıyor. Spesifik olarak kadınlara odaklanılan ve bu yüzden onların hoşuna gidebilecek hoş bir renkte üretilen araç, içinde de dış gövde rengi ile uyumlu renkte dikişlere sahip siyah nappa deri kaplama gibi bazı özel dokunuşlar taşıyor. Temelinde G500 yer alan aracın fiyatı 175 bin euro olarak açıklanıyor.

https://youtu.be/y-8ptzn3tQQ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“G-Class Stronger Than Diamonds Edition” bu aralar Mercedes-Benz tarafından karşımıza çıkarılan tek özel sürüm de olmadı. Firma ayrıca Mercedes-AMG A45 S Limited Edition modeliyle de ses getiriyor. Aşağıda görebileceğiniz yeşil renkli AMG Green Hell Magno gövde rengini merkeze alan sürüm, parlak değil mat olarak hazırlanmış ve sarı detaylar ile öne çıkarılıyor. Özel desenler ve logolar da taşıyan Mercedes-AMG A45 S Limited Edition, normal AMG A45 S gibi tamamen değişken dört tekerlekten çekiş sistemine ve bir seri üretim araca yerleştirilmiş dünyanın en güçlü dört silindirli motoruna sahip. Modeldeki turbo destekli 2.0 litrelik motor 416 beygir gücünde ve 0’dan 100 km/s hıza 3.9 saniyede ulaşılabiliyor. Bu aracın 15 bin dolarlık opsiyonu standart olarak sunduğu da belirtiliyor.

Mercedes-Benz G-Class Stronger Than Diamonds Edition yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition