reklamı kapat

POPÜLER

2021 Dacia Sandero Stepway

Birleşik Krallık’ın en ucuzu; 2021 Dacia Sandero Stepway için yurt dışı fiyatları göründü

Birleşik Krallık merkezli olarak radarımıza takılan 2021 Dacia Sandero Stepway ve diğer versiyonların fiyatları bölgenin en ucuzu olacak.

Resmi tanıtımınlarının üzerinden geçen 3 aylık sürecin ardından Dacia Sandero Stepway ve diğer versiyonlar için nihayet sipariş ve fiyat detayları kendisini göstermeye başladı. Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’nın diğer bölgelerinde de fiyat/performans bazının en sevilen isimlerinden olan ailenin yeni nesilleri, Birleşik Krallık merkezli olarak listelere giriyor. Geçirdikleri tasarımsal değişimle önceki jenerasyonların dinamiklerini bambaşka bir noktaya taşıyacak olan yeni Sandero ailesi, açıklanan 7.995 sterlinlik başlangıç fiyatıyla bölgenin en ucuz yeni otomobili rozetini takacak. Sipariş alımları da meraklıları için resmi olarak başladı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Dacia Sandero Stepway ve diğer versiyonlar için netleşen yurt dışı fiyatları

Yeni nesil Sandero ailesi Crossover dinamikleri taşıyan Stepway’in yanında Hatcback dinamikleriyle de kullanıcıları bekliyor olacak. Nitekim listenin giriş noktasında da HB versiyon bizleri karşılıyor. Modelin bölgede Access, Essential ve Comfort olmak üzere üç farklı donanım seviyesiyle satışa sunulacağını görüyoruz. Giriş seviyesi için netleşen 7.995 sterlinlik fiyatı sırasıyla 8.995 sterlin ve 11.595 sterlin izliyor. Türkiye pazarının sevilen ismi Sandero Stepway’in Birleşik Krallık’taki başlangıç fiyatı ise Essential donanım seviyesi üzerinden 10.995 sterlin olarak resmiyete kavuştu. Donanım bazındaki ikinci seviye olan Comfort ile birlikte ise rakam 12.595 sterline yükseliyor. Yeni Sandero Stepway’in en üst paketi olan Prestige ise 13.395 sterlinlik başlangıç nitelikli etiket fiyatıyla pazara sunulacak. En pahalı Stepway versiyonu içinse 14.595 sterlini gözden çıkarmak gerekiyor.Bölgedeki ilk teslimatları Nisan 2021’e planlanan yeni nesil Sandero ailesinin Türkiye pazarına geliş süreci de merakla bekleniyor. Ailenin detaylı özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler