reklamı kapat

POPÜLER

ÖTV otomobil

Audi A3 Sportback için ağustos kampanyası neler sunuyor?

Alman otomobil üreticisinin Premium kompakt sınıftaki modeli Audi A3 Sportback, 31 Ağustos tarihine kadar sürecek ilgi çeken bir kampanya ile sevenlerinin karşına çıkıyor.

Audi’nin en beğenilen ve en çok satan modellerinden biri olan A3 Sportback ağustos ayına özel faiz avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı. Markanın Premium kompakt sınıftaki iddialı modeli Audi A3’ün beş kapılı versiyonu A3 Sportback’ler ağustos ayında çok özel avantajlarla sahiplerini bekliyor. Türkiye’nin her yerindeki Audi yetkili satıcılarında geçerli olan avantaj kapsamında, 31 Ağustos tarihine kadar vdf’den alınacak kredilerde 70 bin TL için 6,12 veya 18 ay vadede yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor. Ayrıca temmuz ayında başlatılan Q2 modellerinde de 0 faiz kampanyası ağustos ayında da devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi A3 Sportback kampanyası dikkat çekerken kısa süre önce Audi A1 Citycarver tanıtılmıştı

Volkswagen grubunun kısa süre önce paylaşılan bazı rakamları, SUV sınıfında atılan adımların kullanıcı nezdinde karşılık bulduğunu gösterdi. Satış rakamlarında büyük payı süpüren bu modellere olan ilginin önümüzdeki süreçte de yeni modellere yol açacağı fikri hakim. Audi A1 Citycarver modeli grup içerisindeki bu fikrin en küçük sınıfta dahi uygulanacağının en son ve somut göstergesi olacak. Geçtiğimiz yıl tanıtılan standart versiyonun üzerine geliştirilen modelin ismi de daha önce görmediğimiz bir tercih olarak hafızalarımızdaki yerini alacak. Dört tekerlekten çekişli olarak sunulmayacak olan A1 Citycarver, bunun dışındaki her noktasıyla bir crossover özelliği barındırıyor.  Üç farklı donanım paketiyle satışa sunulcak olan A1 Citycarver’ın motor seçenekleri şimdilik açıklanmış değil. Kısa süre içerisinde sipariş alımlarına başlanılacağı da paylaşılan modelin ilk teslimatları sonbaharda yapılacak.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Avrupa dördüncüsü; SEAT Leon rekor satış adedini geride bıraktı