reklamı kapat

POPÜLER

2020 Skoda Superb

Bu sefer yeni versiyon; ilk ipuçlarıyla 2020 Skoda Superb Scout

Slovakya’da düzenlenecek olan etkinlik öncesinde 2020 Skoda Superb Scout versiyonu da ipuçları arasındaki yerini alarak heyecana ortak oldu.

Kademeli olarak gelmeye devam eden 2020 Skoda Superb ipuçlarında artık işi daha gerçekçi şekle büründürme zamanı geldi. Bu hafta içerisinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte tüm dünyanın karşısına çıkacak olan makyajlı Superb ile ilgili bir süredir öne çıkan parçalardan bahsediyoruz. Resmi kaynaklarından gelen bu seferki ipucu ise, beklenmedik bir öncelikte gelen Scout versiyonunu barındırıyor. İlk kez bu modelle ilgili detaylar veren Skoda, etkinlik kapsamında geniş bir ürün gamıyla karşımıza çıkacağının da sinyalini gönderiyor aslında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Skoda Superb Scout ile gelecekler

Scout versiyonları pek çok kişinin bildiği gibi standartların arazi dinamiklerine göre elden geçirilmiş parçalarını beraberinde getiriyor. Superb ailesinde de yerden yükseklik başta olmak üzere aracın genel karakterini değiştirecek donanımları karşımızda göreceğiz. Station gövde yapısının tercih edildiği versiyonda dört tekerlekten çekiş sistemi ve gövdeye entegre edilecek plastik bölümler ön planda olacak. Paylaşılan fotoğraflar içerisinde Laurin&Klement rozetini de görebiliyoruz. Kokpitte kendisine yer bulan bu işaret, donanım versiyonlarında en üst seviyelerden birisini temsil edecek. İlk kez kullanılacak far grubu, güncellen multimedya sistemi ve hibrit motor teknolojisiyle öne çıkacak Superb ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Skoda Kosmiq