reklamı kapat

POPÜLER

Marka tarihinde ilk; 2020 Skoda Superb için yeni özellik resmileşti [Video]

Resmi çözülme sürecinin başladığı 2020 Skoda Superb, markasının seri üretim tarihine adını yazdıracağını ilk kez bugün duyurdu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilk resmi detaylarıyla karşımıza çıkan 2020 Skoda Superb, bilinmezlik taşlarını kademeli olarak dökmeye devam ediyor. 23 Mayıs‘ta düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tanıtımı gerçekleştirilecek otomobilde yeni bir jenerasyon niteliği görmeyi bekleniyoruz. Daha çok makyaj niteliğinde işlevsel değişimler elde edecek olan Superb, resmi kaynaklardan paylaşılan bilgilere göre seri üretimde LED Matrix fark teknolojisini barındıracak ilk Skoda modeli olacak. Tabi ki bu özelliğin yanında elektronik sürücü desteklerinde de önemli yenilikleri beklediğimizi de söylemeden geçmeyelim.

2020 Skoda Superb için son virajlar

Yaklaşık 20 saniyelik kısa bir teaser videosunda kendisini gösteren yeni jenerasyon ışıklandırmalar şüphesiz görünüme de önemli katkı sağlayacak. Gece sürüşlerinde önemli bir kullanıcı deneyimi yaratması da bu sistemin beraberinde getirecekleri arasında. Bu yapıyla birlikte aracın yine LED teknolojisinden faydalanılarak tasarlanan sis lambalarını ve stoplarını görebiliyoruz. 2020 model yılıyla birlikte plug-in hybrid motor seçeneğiyle de satışa sunulmasını beklediğimiz Skoda Superb, Slovakya’nın başkenti Bratislava‘da tüm dünyanın karşısına çıkacak. Aracın tanıtımla birlikte 9 gün boyunca Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası’nda boy gösterecek olması da sürecin ilgi çekici sonlanmalarından birisi olacak. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.