reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Avengers yıldızının şaşırtan Game of Thrones itirafı

Game of Thrones final bölümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanırken Avengers filmlerinin yıldızlarından Elizabeth Olsen şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Son zamanlarda final sezonuyla herkesin dilinde olan Game of Thrones’un ilk sezon öncesinde farklı oyuncularla görüştüğü zaten biliniyordu. Fakat bu isimlerden birinin Marvel Sinematik Evreni’nde Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen olduğunu bilmiyorduk. Sevilen oyuncu Daenerys Targaryen rolü için seçmelere gittiğini açıkladı. Görünen o ki bu seçme Elizabeth Olsen açısından pek de iyi bir tecrübe olmamış. Oyuncu yaşadıklarını şu sözlerle özetliyor.

Kötü Game of Thrones deneyimi

“Oyunculuk yapmaya başladığım dönemde karşıma çıkan her rol için seçmelere gidiyordum. Seçme sürecine katılmayı da seviyordum. Khaleesi rolü için de seçmelere katıldığımı hatırlıyorum. Gittiğim en garip seçmelerden biriydi. Okumamı istedikleri sahnede Khaleesi binlerce insanın önüne çıkıyor ve onların kraliçesi olduğunu ifade ediyordu. İngiliz aksanı mı yoksa Amerikan aksanı mı istediklerini bilmiyordum. O yüzden ikisini birden yaptım. Ortaya korkunç bir şey çıktı. Ne zaman birileri kötü seçme anılarını anlatmaya başlasa, aklıma bu deneyim geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Elizabeth Olsen’ı Game of Thrones dünyasında Daenerys Targaryen olarak hayal etmekte zorlanıyoruz. Karakter için pek de uygun bir isim değil. Zaten bu durumu seçmelerde de fazlasıyla hissetmiş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon 6. bölüm fragmanı