reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Enjoy Z

Kirin yok; işte Huawei Enjoy Z ve netleşen işlemcisi

Akıllı telefon pazarında dikkat çekmeyi sürdüren Huawei‘den yeni Huawei Enjoy Z, işlemci konusunda netlik kazanmış durumda.

Huawei Enjoy Z, daha önce ortaya çıktığı kadarıyla 24 Mayıs tarihinde tanışacağımız, 5G destekli versiyonu da bulunan yeni bir akıllı telefon modeli. İşte bu model, bulunan AnTuTu sonucuna göre gücünü çok ama çok yüksek ihtimalle MediaTek Dimensity 800 işlemciden alıyor. Huawei’nin en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu olarak yolda olduğu bilinen ve Google servisleri olmadan gelen telefon, daha önce yapılan sızıntıya göre üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Yukarıda görebileceğiniz gibi bir damla çentik taşıyacak model, parmak izi sensörünü ise yan tarafında taşıyor. LCD ekran kullandığı aktarılan “bütçe dostu” Enjoy Z, arkasında 48 megapiksel +8 megapiksel + 2 megapiksellik üçlü kamera kurulumu taşıyor. Performans konusunda Snapdragon 765  ile Kirin 810 düzeyinde olacağı aktarılan telefon, yüksek ihtimalle 6,5 inç ekranında 90 Hz yenileme sunuyor deniyor. Ancak bunun henüz kesinleşmediğini belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Enjoy Z Türkiye’de de satılabilecek bir model

6 GB RAM + 64 GB depolama, 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 128 GB depolama gibi üç farklı seçeneği olacağı aktarılan telefon, yukarıda da dediğimiz gibi 4G sürümü ile Türkiye’de de satılabilir. Ancak 90 Hz yenileme gibi bu konuda da henüz net bilgiler elimizde yer almıyor. Bunun için biraz beklemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet ile tanışın