reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

iPhone 12 ailesinin kamerasıyla ilgili önemli destek

iPhone 12 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bu yılın eylül ayında gerçekleşecek etkinlikte tanıtılmasını umduğumuz iPhone 12’nin kamerasıyla ilgili yeni bir haber ortaya çıktı.

Apple’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Apple, telefonun kamerasında kullanılacak kamera modüller için üç tedarikçiyle çalışacak. OLED iPhone modellerinin panellerini de üreten LG’nin kamera modülü konusunda da sorumluluğu üstleneceği ifade ediliyor. Güney Koreli şirketin 6,1 inçlik iPhone 12 Pro ile 6,7 inçlik Pro Max’in kamera modüllerini tedarik edeceği konuşuluyor. Bu modeller aynı zamanda son iPad Pro’da da yer alan LIDAR tarayıcısının da yer alacağını şimdiden söyleyebiliriz. Kamera modülü sevkiyatının bu yılın sonuna kadar 35-40 milyon arasında olması bekleniyor. Bu rakamlar Apple’ın önümüzdeki 5G cihazları için güçlü bir talep beklediğini gösteriyor. Sharp ve O-film Tech de yeni seri için kamera modülleri sağlayacak şirketler arasında yer alıyor. Bu şirketlerin 5,4 inç standart ve 6,1 inç Max modelleri için kamera modülü sağlayacağını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için geri sayım başladı

Apple’ın yeni modellerde 120 Hz ekran tercihi yapacağı söyleniyor. Pek tabii bu desteğin Pro ailesi için geçerli olacağı ifade ediliyor. Telefonlar ilgili tüm detaylar eylül ayında düzenlenecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Telefonlarla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın

İLGİLİ HABERLER