reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P Smart Z

Sürpriz bütçe dostu model Huawei P Smart Z için yüksek kaliteli görseller

İlk defa dün karşımıza çıkan yeni akıllı telefon modeli Huawei P Smart Z için yüksek kaliteli yeni görseller paylaşıldı. İlginç bir telefon yolda bulunuyor.

Huawei P Smart Z, firmanın ön kamerası gövdeden çıkan ilk akıllı telefon modeli konumunda. Tek bir kamerayı içerisine alan modül, bu açıdan Vivo NEX S modelini akıllara getiriyor. Siyah, yeşil ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan telefon, ön kamera sistemi sayesinde bir çentik ya da ekran deliğine sahip değil. Bu yapıyla çerçeveleri de oldukça ince olan telefon, görebileceğiniz üzere parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Ortaya çıkan teknik detaylarına aşağıda yer verdiğimiz model, bir 3.5 mm kulaklık girişi taşıyor gibi duruyor. Kesin olmayan bu detay şimdilik oldukça sevindiriyor. Halen kablolu kulaklık tercih eden milyonlar bulunuyor.

Huawei P Smart Z

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P Smart Z için sıza teknik detaylar şöyle

Çok kısa süre içerisinde resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz Huawei P Smart Z, gücünü firmanın kendi geliştirdiği Kirin 710 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den alıyor. 64 GB dahili depolaması bulunan telefon, 6,59 inç 1080×2340 piksel bir ekran üzerine kuruluyor. Ön kamerası 16 megapiksel F2.0 olan yeni model, arkasında 16 megapiksel F1.8 + derinlik için 2 megapiksel F2.4 çiftli kurulumunu taşıyor. Pili 4.000 mAh seviyesinde olan model, kutusundan Android temelli EMUI 9 ile çıkıyor ve yaklaşık olarak 210 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılan Redmi Note 7