reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e, 5 ödülle büyük başarıya imza atıyor

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch GT 2e hakkında güzel bir gelişme yaşandı. Newsweek, Android Headlines, Phone Arena, Pocketnow ve Trusted Reviews internet sayfaları akıllı saate yüksek puanlar verdi.

Watch GT 2 modeliyle karşılaştırıldığında daha sportif bir tasarıma sahip olan saat, sunduğu özelliklerle bizim de ilgimizi çekmeyi başarmıştı.

iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu olan saatte 454 x 454 piksel çözünürlüklü 1,39 inç AMOLED ekran yer alıyor. Pil ömrüyle dikkat çeken saat, 14 güne varan kullanım deneyimi sunuyor. 50 metre su altında dahi rahatlıkla kullanılabilen saatte 100 egzersiz modu, kalp ritmi sensörü ve kan oksijen seviyesi ölçümü gibi özellikler yer alıyor. 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip olan saat, Bluetooth 5.1 ile mobil cihazlarla iletişim kuruyor. 4 GB dahili depolama çözümü sunan cihazda müzik depolamak da mümkün.

Huawei Watch GT 2e, LiteOS işletim sistemiyle geliyor

Watch GT 2e, kullanıcılar uykudayken kalp atış hızını ve nefes alışverişlerini izliyor ve buna göre uyku kalitesini puanlıyor. Barometreye de sahip olan saat, uyku kalitesinin artırılmasıyla ilgili önerilerde bulunabiliyor. LiteOS işletim sistemiyle gelen saat üçüncü taraf uygulamalara destek vermese de ihtiyaç duyulan çoğu egzersiz ve sağlık uygulamalarına sahip. İki farklı renk seçeneği sunan akıllı saatin Türkiye fiyatı ise 1.099 TL.