reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e uygun fiyata A101’e geliyor

Huawei Watch GT 2e akıllı saat bu hafta A101’e geliyor. Piyasadaki satış fiyatı 1.199 TL olan akıllı saat, 29 Aralık’ta geçerli olacak kampanyada 799 TL‘den satışa sunulacak. Akıllı saat, egzersiz yetenekleri, uzun pil ömrü ve göze hoş gelen tasarımıyla dikkat çekiyor.

Huawei imzalı saatte 454 x 454 piksel çözünürlüklü 1,39 inç AMOLED ekran yer alıyor. Pil kapasitesi 455 mAh olan saat tam dolu pille 14 güne varan bir kullanım imkanı vadediyor. 25 gram ağırlığındaki cihaz bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanıyor ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabiliyor. 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen akıllı saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2e, SpO2 ve VO2Max özelliklerine de destek veriyor

Grafit siyahı, kırmızı lav ve yeşil nane olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan saatte SpO2 özelliği de bulunuyor. Kandaki okjisen seviyesini ölçebilen saat aynı zamanda VO2Max desteği de sunuyor. VO2Max, uzun bir egzersiz sırasında birim zaman başına ölçülen maksimum oksijen tüketim oranını ifade ediyor. Daha yüksek VO2Max değerleri daha yüksek kardiyovasküler dayanıklılığı gösteriyor.

İlginizi çekebilir

Octavia çarpışma testi